System OPTIMUM

Optimum No Rinse Wash & Shine

to najbardziej innowacyjny system mycia samochodu na rynku, który nie wymaga spłukiwania. Został opracowany na bazie zaawansowanych technologicznie polimerów. Tworzą one skuteczną barierę ochronną pomiędzy brudem a lakierem samochodu. Unoszą zanieczyszczenia i zamykają je w kapsułkach, które są wchłanianie w głąb gąbki. Zapewniają również wysoki poślizg podczas osuszania auta ręcznikiem. Produkt pozostawia wykończenie o wysokim poziomie połysku i śliskości, a także ogranicza przywieranie zanieczyszczeń. Do umycia całego pojazdu wystarcza zaledwie jedno wiadro.

No Rinse Wash & Shine zmniejsza zużycie wody i jest przyjazny środowisku naturalnemu, ponieważ nie zawiera środków powierzchniowo czynnych. Świetnie sprawdza się w sezonie zimowym lub miejscach z ograniczonym dostępem do bieżącej wody.

Produkty posiada również świetne właściwości lubrykacji, dzięki czemu może być stosowany jako quick detailer lub lubrykant do glikowania.

Sposób użycia:


Największą cechą No Rinse Wash & Shine ™ jest to, że nie posiada on w swoim składzie pieniących się środków powierzchniowo czynnych, dzięki czemu po umyciu auta nie ma trzeba go spłukiwać! Jest to doskonały produkt dla osób, które nie mają ochoty na marnowanie wody lub po prostu nie mają do niej dostępu, np. garaż czy parking pod blokiem.


Idealnie sprawdzi się z Opti Seal podczas osuszania samochodu lub Hyper seal. Produkty te nadają dodatkowego połysku oraz w "magiczny" sposób przyspieszają osuszanie samochodu.